Dla Naszego Klienta - uznanego eksperta w sektorze mobilnych usług finansowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior/Mid .Net Developer Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • praca w ustandaryzowanym środowisku opartym o git, TFS, code review, testy,
  • korzystanie z najnowszego środowiska .NET, a także Bootstrap, Angular 2,
  • wykorzystywanie Xamarin do budowy rozwiązań mobilnych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft.NET (C#),
  • minimum 1-roczne doświadczenie komercyjne w programowaniu w środowisku .NET,
  • znajomość jednego z: MVC, ASP, Web Forms,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych oraz pracy w zespole nad wspólnym projektem,
  • wykształcenie wyższe.

Firma oferuje:

  • możliwość wyboru formy współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • twórczą atmosferę pracy w zespole, którą napędzają czwartkowe dostawy świeżych i przepysznych ciastek,
  • dbamy o zaspokojenie pragnienia :) dla współpracowników szeroki wybór herbat oraz kaw z różnych zakątków świata,
  • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, pakiet multisport.