Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista PHP Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło

Zakres obowiązków:

  • Praca w dobrej atmosferze, w dynamicznym młodym zespole pasjonatów
  • Opracowywanie nowych funkcjonalności i rozwój istniejących rozwiązań
  • Udział we wszystkich fazach powstawania produktu (analiza, projektowanie, kodowanie, testowanie)
  • Rozwój autorskich technologii
  • Dokumentowanie kodu i udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku kierunków informatycznych
  • Rok doświadczenia jako programista PHP
  • Znajomość MySQL
  • Znajomość HTML
  • Znajomość CSS
  • Podstawowa znajomość systemu Linux

Proponujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, lidera w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie
  • Nieformalną atmosferę w pracy
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wygodną lokalizację biura
  • Świetną atmosferę w pracy

Dodatkowe atuty:

  • Komercyjne doświadczenie
  • Znajomość języka angielskiego.
Wyślij CV