Dla naszego Klienta, lidera wśród dostawców oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior PHP Developer (Zend Framework) Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce opartej o Zend Framework 1
  • tworzenie aplikacji rozszerzającej możliwości sklepu
  • rozwój platformy SaaS (PHP-FPM, NGINX, Gearman, Percona XtraDB Cluster, Ceph, Memcache)

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Zend Framework 1
  • bardzo dobra znajomość PHP (obiektowo) w wersji co najmniej 5.6
  • bardzo dobra znajomość baz danych MySQL oraz zasad projektowania relacyjnych baz danych
  • bardzo dobra znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich praktycznego wykorzystania

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet benefitów:
    • pakiet medyczny,
    • program Multisport,
    • imprezy integracyjne,
    • bezpłatny angielski,
    • wyjścia integracyjne, kawa, owoce i inne