Dla naszego Klienta - centrum kompetencyjnego i systemowego, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Junior Software Engineer Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • tworzenie oprogramowania dla klientów grupy
  • aktywny udział w projektowaniu i implementacji produktów i modułów
  • wsparcie techniczne rozwiązań działających w produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub w pokrewnej dziedzinie
  • umiejętność programowania w języku Java, znajomość SQL
  • znajomość narzędzi Tomcat, Eclipse, Maven będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • chęć uczenia się
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • wyjątkową atmosferę w zespole
  • możliwość poznania zaawansowanych algorytmów i technologii przy interesujących międzynarodowych projektach
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • szkolenia