Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT UX/Visual Designer Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i udział we wdrażaniu rozbudowanego wizualnie narzędzia do wizualizacji danych
  • Projektowanie makiet i schematów do testowania rozwiązań UX/UI
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie, w ciekawej branży
  • Wpływ na krótko i długo terminową strategie UX firmy

Wymagania:

  • min. 1- 2 lata doświadczenia przy projektowaniu interfejsów użytkownika
  • Znajomość zagadnień związanych z UX
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript
  • Umiejętność prototypowania rozwiązań, w celu sprawdzenia jak to działa i jak sprawić, żeby działało lepiej
  • Pasja do wizualizacji danych w sposób estetyczny i przejrzysty
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Wysokie wyczucie estetyki
  • Samodzielność i niezależność w pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
Wyślij CV