Dla naszego Klienta, dużej firmy outsourcingowej, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Lead Technical Java Architect Kraków

Zadania:

  • Tworzenie architektury rozwiązań
  • Projektowanie i wyznaczanie kierunków implementacji w realizowanych aplikacjach
  • Dokumentowanie projektów
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu, przeglądy kodu w ramach projektu
  • Współtworzenie standardów technicznych
  • Czynny udział w kluczowych pracach programistycznych
  • Kontakt z klientem

Oczekiwania:

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Java
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność

Proponujemy:

  • umowa B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwości rozwoju,
  • praca w dużej firmie o uznanej marce.
  • nowoczesne biuro
  • możliwość pracy częściowo zdalnej