Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się m.in tworzeniem i implementacją aplikacji mobilnych, aktualnie poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Front-end Developer ze znajomością Angulara i React.js (Junior, Mid, Senior) Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • rozwój i utrzymanie systemów frontendowych na potrzeby całej Europy;
  • kooperacja z oddziałami zagranicznymi;
  • praca w zespole w oparciu o metodykę Agile

Oczekiwania:

  • min 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości:
    • HTML, CSS
    • Angular
    • React
    • Node
  • dobrej znajomości Git/SVN/CVS oraz JIRA
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min średnio zaawansowanym (czytania dokumentacji, komunikacja z innymi działami IT)

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o współpracy na czas nieokreślony w oparciu o B2B, bez okresu próbnego
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • karta Multisport,
  • opieka medyczna LUXMED/Medicover,
  • imprezy wewnętrzne,
  • szkolenia i konferencje