2016-09-30 19:09

Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Wdrożeniowiec Systemów e-commerce (również studenci 5. roku)Krakow

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji do wdrożeń
  • Wdrażanie wersji aplikacji na różne środowiska
  • Przygotowywanie środowisk do wdrożenia kolejnej wersji aplikacji
  • Zarządzanie konfiguracją oraz tworzenie skryptów do budowania kolejnych wersji oprogramowania

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy z GIT-em lub innym systemem kontroli wersji
  • Znajomość podstaw programowania obiektowego
  • Znajomość podstawowych poleceń Bash
  • Znajomość technologii internetowych oraz Web Services
  • Umiejętność komunikacji interpersonalnej

Oferujemy:

  • Dowolną formę współpracy
  • Pracę stacjonarną na pełny etat w biurze w centrum Krakowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu - system szkoleń oraz rekrutacje wewnętrzne
  • Współpracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja
  • Dodatkowo - karta sportowa, imprezy integracyjne

Mile widziane:

  • Znajomość Jenkins, Ansbile, MongoDB
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyzacją procesu wdrażania oprogramowania
  • Umiejętność tworzenia skryptów powłoki Bash
  • Znajomość systemów klasy ERP oraz narzędzi do zarządzania procesem wytwórczym oprogramowania typu Jira, Redmine
  • Podstawowa znajomość specyfiki branży e-commerce
Wyślij CV