2016-10-04 13:55

Dla naszego Klienta software housu specjalizującego się w tematyce Big Data, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Machine Learning Enginieer/Data ScientistKraków

Zadania:

  • Pełnienie wiodącej roli w projekcie realizowanym dla globalnego Klienta

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość języków programowania:
    • Python
    • Scala
    • R
  • Zaznajomienie z technologiami:
    • Hadoop
    • MapReduce
    • TensorFlow
    • prediction.io
    • Elasticsearch
    • Hbase
    • Spark ML
    • Spark Streaming
  • Znajomość technologi powiązanych z Data Stack:
    • NumPy/SciPy
    • Sprk
    • Matplotlib
    • Jupyter
    • scikit-learn

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki płacowe (każda rynkowa propozycja dostosowana do umiejętności i doświadczenia będzie poważnie rozważona)
  • Stały kontakt z nowymi technologiami (jeśli jest coś jest możliwe i uzasadnione do zaaplikowania w celu poprawienia wydajności produktu, zostanie wdrożone)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Odział przy bardzo dużych projektach, adresowanych do polskiej i światowej czołówki graczy komercyjnych
  • Wiodącą rolę w dużym zespole developerskim