2016-10-04 11:43

Dla naszego Klienta Software Housu obsługującego największe polskie i zagraniczne w dziedzinie przetwarzania i analizy dużych zbirów danych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Doświadczony Big Data EngineerKraków

Realizowane zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie architektury Lambda w oparciu o technologię Hadoop

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy z brokerem wiadomości Kafka
  • Dobra znajomość frameworka Spark
  • Znajomość bazy danych HBase

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki płacowe (każda rynkowa propozycja dostosowana do umiejętności i doświadczenia będzie poważnie rozważona)
  • Stały kontakt z nowymi technologiami (jeśli jest coś jest możliwe i uzasadnione do zaaplikowania w celu poprawienia wydajności produktu, zostanie wdrożone)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Odział przy bardzo dużych projektach, adresowanych do polskiej i światowej czołówki graczy komercyjnych
  • Wiodącą rolę w dużym zespole developerskim

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Spark Streaming lub Hadoop MapRecude
  • Znajomość Elasticsearch lub In-Memory Processing
  • Znajomość YARN, Docker lub Ansible
  • Znajomość SparkR lub Spark MLib
  • Biegłość w Scali, Javie, Pythonie lub Node.js