2016-12-07 11:54

Dla naszego Klienta, agencji znanej z projektowania innowacyjnych, inteligentnych oraz zaawansowanych technicznie rozwiązań dla branży sportowej oraz zakładów bukmacherskich dla Klientów z całego świata, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Senior Project ManagerKraków

Opis stanowiska:

  • Organizacja pracy zespołów projektowych,
  • Zarządzanie zakresem i budżetem projektu,
  • Nadzorowanie i przestrzeganie harmonogramu,
  • Zarządzanie ryzykiem w projektach IT,
  • Wsparcie procesów zarządzania jakością
  • Przekazywanie wiedzy w jednym z obszarów: wytwarzania oprogramowania,
  • Automatyzacja procesów, integracja systemów informatycznych.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy projektowej, przy czym nie mniej niż dwa lata w samodzielnym prowadzeniu projektów software'owych,
  • Doświadczenie w zakresie modelowania procesów i sporządzania analiz biznesowych,
  • Znajomość oraz doświadczenie w pracy z metodologią SCRUM,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi wspierających proces zarządzania projektami,
  • Doświadczenie w pracy jako developer lub QA,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Udział w interesujących, nieszablonowych projektach informatycznych dla Klientów z całego świata
  • Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
  • Pakiet medyczny oraz inne świadczenia pozapłacowe
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę w pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w nowoczesnym budynku biurowym klasy A

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych z użyciem Java