2016-12-01 19:58

Dla naszego Klienta, software housu wyspecjalizowanego w tworzeniu "szytych na miarę" stron internetowych, aplikacji webowych i mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Samodzielny ASP.NET DeveloperKraków

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i utrzymanie platformy e-commercowej dla klienta z USA
  • Praca z ASP.NET
  • Praca z najnowszymi frameworkami (MVC5, Knockout, jQuery, AngularJS)
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem Architektów, Developerów, Grafików i Designerów

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET (MVC lub WebForms)
  • Dobra znajomość technologii webowych (JavaScript, HTML, CSS, jQuery)
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych (SQL Server)
  • Przynajmniej rok doświadczenia w projektach komercyjnych
  • Komunikatywności w języku angielskim

Proponujemy:

  • Interesujące projekty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Świetną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rozwijającą pracę w ramach doświadczonego zespołu specjalistów
  • Pyszną kawę