2016-10-06 15:38

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dotyczących gromadzenia, przechowywania i wymiany danych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Developer C++ / C+Kraków

Realizowane zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji na platformy storage (RaspberryPI, NAS). Stanowisko jest w pełni samodzielne, mile widziane osoby kreatywne, nastawione na poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość:
    • języka C++
    • relacyjnych baz danych (najlepiej MySQL)
    • systemów z rodziny UNIX
  • Umiejętność programowania obiektowo orientowanego
  • Doświadczenie w:
    • tworzeniu aplikacji wielowątkowych
    • projektowaniu GUI z użyciem Qt5 Widgets
  • Znajomość:
    • podstawowych struktur danych ( STL lub Qt ) oraz złożoności obliczeniowej
    • znajomość zagadnień sieciowych
    • znajomość zagadnień kompilacji skrośnej

Oferujemy:

  • Udział w ciekawym i innowacyjnym projekcie
  • Twórczą, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta
Wyślij CV