2017-01-10 21:38

Dla naszego Klienta, llidera branży e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer PHP - Full StackKraków

Zadania:

  • Realizację różnorodnych projektów
  • Pracę w średnich i dużych zespołach
  • Pacę zarówno w metodologiach zwinnych jak i w tradycyjnych
  • 70% back-end, 30% front-end
  • Praca dla lidera polskiego rynku e-commerce oraz jego globalnych partnerów

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości PHP
  • Bardzo dobrej znajomości MySQL
  • Dobrej znajomości HTML, CSS, JavaScript
  • Doświadczenia w zespołowej pracy nad kodem
  • Dobrej znajomości i doświadczenia w pracy przynajmniej z jednym z najpopularniejszych frameworków

Proponujemy:

  • Atrakcyjną pensję uzależnioną od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w stabilnej firmie, lidera w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wygodną lokalizację biura
  • Świetną atmosferę w pracy

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w OOP
  • Dobra znajomość bibliotek JS (np. jQuery, backbone.js)
  • Doświadczenie komercyjne w pracy z większą ilością frameworków
  • Doświadczenie z systemami rozproszonymi
  • Doświadczenie w pracy w SCRUMie
Wyślij CV