2016-10-09 19:34

Dla naszego Klienta lidera w produkcji rozwiązań informatycznych w branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP (branża medialna)Kraków

Opis stanowiska:

  • Praca dla globalnego lidera w kreacji platform do zarządzania contentem medialnym
  • Realizację projektów dla globalnych marek medialnych takich jak: BBC Worldwide, BBC World News, Sky, Netflix, AMC, UK Tv, Scripps Networks Interactive, Hulu, GlobeCast, RTM, Mediacorp, NLB, Press Association
  • Pracę w dynamicznym, niedużym zespole kreatywnych profesjonalistów zmieniających sposób w jaki informacja kreuje naszą rzeczywistość
  • Projektowanie kompleksowych rozwiązań stosowanych w usprawnieniu dostarczania globalnych usług webowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Dobrą znajomość PHP
  • Nie mniej niż rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość CI lub Laravel
  • Dobrą znajomość MySQL
  • W warstwie Front-endowej: znajomość JavaScript, CSS, XHTML, AJAX
  • Znajomość XML oraz Web Services
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko, dające realny wpływ na kreowane treści
  • Świetną atmosferę pracy wśród ludzi realizujących swoje pasje
  • Niebanalne projekty, adresowane do jednej z najdynamiczniej rozwijających się branży świata
Wyślij CV