2016-10-07 19:47

Dla naszego Klienta - dużego i prężnie rozwijającego się software house realizującego projekty dla międzynarodowych klientów z sektora gier liczbowych, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier ds. testów automatycznychKraków

Zadania:

  • Opracowywanie i wykonywanie planów testowych
  • Współpraca z działami developerskimi i Product Ownerami
  • Przygotowywanie szczegółowych przypadków testowych
  • Projektowanie, kodowanie i wykonywanie automatycznych skryptów testowych
  • Sporządzanie dokumentacji wyników testów i opracowywanie raportów po wykonanych testach

Od kandydata oczekujemy:

  • Komercyjne doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak Selenium lub podobnymi
  • Znajomość techniki Test-Driven Development (TDD)
  • Doświadczenie w testowaniu metodologii Agile
  • Doświadczenie z narzędziami BTS (systemy śledzenia błędów) - preferowana Jira
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów manualnych aplikacji mobilnych i webowych
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań UAT (User Acceptance Tests) oraz skryptów testowych
  • Płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia
  • Znajomość podstaw inżynierii oprogramowania

Proponujemy:

  • Pracę przy międzynarodowych projektach w świetnej, koleżeńskiej atmosferze
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, pakiet Enel-Med)
  • Duże możliwości rozwoju w gronie najlepszych specjalistów z branży IT w Krakowie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Dogodna lokalizacja biura w centrum Krakowa