2016-10-02 19:07

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk biznesowyKraków

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z przedstawicielami biznesu w celu prawidłowej identyfikacji potrzeb biznesowych, zarządzanie procesem ich wdrożenia, zachowanie integralności procesu na każdym etapie projektu
  • Dokumentowanie procesów biznesowych, ich związku z obecnymi i przyszłymi rozwiązaniami
  • Współdziałanie z użytkownikami i menedżerami projektów w celu optymalizowania zakresu i korzyści oraz zapobiegania ryzykom w proponowanych projektach
  • Identyfikowanie błędów w systemach i opracowywanie rozwiązań naprawczych, wprowadzanie usprawnień, zmian w procesach
  • Współpraca z dostawcami systemów

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość notacji UML
  • Doświadczenie w rozwoju rozwiązań e-commerce (wiodący sklep internetowy)
  • Umiejętność przekładania potrzeb biznesu na wymagania związane z oprogramowaniem
  • Doświadczenie w pracy nad tworzeniem rozbudowanych aplikacji webowych
  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji zawierającej wymagania biznesowe i przeprowadzanie analiz z kluczowymi uczestnikami projektu na wielu poziomach organizacji
  • Umiejętność motywowania i wsparcia pracowników

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawe i ambitne zadania
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • współpracę z kilkudziesięciu osobowym zespołem IT