2016-11-19 16:56

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy, tworzącej narzędzia do przetwarzania Big Data poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT QA Engineer - Selenium / JMeterKraków

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne planowanie i kompleksowa kontrola nad jakością oprogramowania
  • Testowanie funkcjonalne integracyjne komponentów oprogramowania
  • Wykonywanie testów automatycznych
  • Współpraca z zespołem doświadczonych programistów

Wymagania:

  • Przynajmniej 2-3 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość metodologii testowania
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak Selenium, JMeter, itd.
  • Znajomość podstaw Java
  • Znajomość standardowych języków skryptowych (np. Perl, Bash)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach

Firma oferuje:

  • Pracę w zespole doświadczonych programistów i specjalistów z branży IT
  • Stabilną, długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Benefity pozapłacowe takie jak prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego, dofinansowanie do karty Multisport
  • Pracę w miłej, przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień związanych z ETL
Wyślij CV