2016-11-22 19:17

Dla klienta z Irlandii poszukujemy obecnie:

Oferta pracy: Praca programista Senior Developer AndroidKraków

Realizowane zadania:

Przygotowanie środowiska projektowego, współpraca z głównym programistą mobilnym (iOS - Swift) oraz teamem produktowym po stronie klienta (USA), aby nadać aplikacji androidowej (Vanilla Android) odpowiedni kształt (Aplikacja w Swift w dużej mierze już jest gotowa, będzie to na pewno pomocne).

Wymagania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych z wykorzystaniem Java, Android SDK;
  • analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • samodzielności i dokładności;

Firma oferuje:

  • Praca zdalna
  • B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Dodatkowe atuty:

  • Android Studio (+Gradle)
  • Custom Animations
  • Crashlytics (or Fabrics)
  • CircleCi integration
  • Mixpanel integration