2016-11-15 21:49

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy działającej w sektorze platform gier liczbowych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Developer JavaScript - experience in MVCKraków

Realizowane zadania:

  • Projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych
  • Zachowanie standardów, jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Realizacja peer reviews w ramach zespołu
  • Uczestniczenie w ulepszaniu procesów i produktów firmy
  • Praca z wykorzystaniem Test Driven Development (TDD) i Continuous Integration (CI)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znakomita znajomość języka JavaScript
  • Doświadczenie z Responsive Web Design (RWD)
  • Dobra znajomość zasad programowania obiektowego (Object Oriented Programming)
  • Bardzo dobra znajomość SVG (Scalable Vector Graphics) i/lub Canvas
  • Doskonała znajomość jednego z framework'ów MVC (backbone.js, angular.js, react.js, ember.js)
  • Znajomość jednej z bibliotek JavaScript: jQuery i/lub Underscore.js
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
  • Znajomość jednego z pre-procesorów CSS takich jak SASS i/lub LESS
  • Dobra znajomość Git
  • Chęć do rozwoju oraz nauki nowych technologii
  • Bardzo dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny - 14000-16000 PLN
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych oraz pracę wśród profesjonalistów
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Praca w środowisku i projekcie o zasięgu międzynarodowym
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

Mile widziane:

  • Znajomość Node.js
Wyślij CV