Dla maszego Klienta prężnie rozwijającej się firmy tworzącej autorskie aplikacje webowe z zakresu inwestycji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista JavaScript/Front-end DeveloperKraków

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja warstwy prezentacji poszczególnych funkcjonalności serwisu
  • Tworzenie front-endu spełniającego wymagania użytkowników
  • Tworzenie bibliotek w języku JavaScript np. do zaawansowanego, interaktywnego rysowania wykresów giełdowych
  • Praca w zespole programistów - pracujemy w metodologli Scrum, korzystamy z Jiry, Fisheye i Git

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość HTML5 i CSS3
  • Doświadczenie w programowaniu w JavaScript
  • Kreatywność i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Dbałość o szczegóły
  • Zdolność do szybkiego wdrażania się w nowe technologie i wykorzystywania ich w tworzonych projektach
  • Znajomość języka angielskiego (technicznego)

Proponujemy:

  • Pracę w zespole o dużym doświadczenie biznesowym i inwestycyjnym, współtworzącym większą grupę kapitałową w skład której wchodzi między innymi Dom Maklerski
  • Wiedzę! Od każdego członka zespołu można się dużo dowiedzieć
  • Możliwość współtworzenia międzynarodowych produktów - obecnie działamy w Polsce i USA
  • Możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu rozwoju aplikacji wieloplatformowych (aplikacje mobilne + webowe)
  • Możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu inwestycji giełdowych
  • Samodzielność w działaniu - nie ma dla nas nic piękniejszego, niż moment w którym nasz zespół sam tworzy genialne rozwiązania
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika - nie ma problemu, którego nie moglibyśmy wspólnie rozwiązać
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - jeżeli przyczynisz się do naszego sukcesu to my tym sukcesem bardzo chętnie się podzielimy
  • Umowę o pracę lub inna formę zatrudnienia - tutaj wybór należy do Ciebie
  • Pakiet socjalny w postaci darmowej opieki medycznej (Luxmed) i karnetów na siłownie (Multisport)
  • Imprezy integracyjne

Mile widziane:

  • Znajomość framework'a Twitter Bootstrap
  • Znajomość biblioteki AngularJS
  • Doświadczenie w tworzeniu front-endu w podejściu Responsive Web Design
  • Doświadczenie w inwestowaniu na rynkach finansowych.
  • Zainteresowanie zagadnieniami finansowymi i metodami analizy rynków finansowych