2016-12-22 21:38

Dla naszego Klienta, wiodącego polskiego producenta i integratora centrów wspomagających obsługę Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Java DeveloperKraków

Realizowane zadania:

  • Tworzenie systemów telekomunikacyjnych w architekturze rozproszonej.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w programowaniu aplikacji na platformę JAVA
  • Znajomość z zakresu relacyjnych baz danych i SQL
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie, dokładność, kreatywność, zaradność, odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • Pracę w projektach o bardzo dużej rozpoznawalności w Polsce
  • Możliwość nabywania doświadczeń zawodowych podczas współtworzenia innowacyjnych systemów teleinformatycznych, pracę z nowymi technologiami
  • Dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight.com
  • Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miłą atmosferę w doświadczonym zespole

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w technologiach: VoIP, SIP, RTP,
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego, SOLID, kontenerów DI/IoC
  • Znajomość Maven, Spring Framework, Hibernate, GWT, RMI
Wyślij CV