2016-11-14 20:16

Dla naszego Klienta, "dużego gracza" z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-endKraków

Opis stanowiska:

  • rozwój stron stojących na wordpresie
  • tworzenie landing pages na potrzeby kampanii w CSS/HTML5
  • tworzenie interaktywnych infografik w CSS/HTML5
  • praca nad rozwojem front endu aplikacji firmy

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość HTML 5, CSS 3
  • znajomość JavaScript - w tym jQuery
  • umiejętność tworzenia interfejsów opartych o rozwiązania typu RWD (Responsive Web Design)
  • umiejętność tworzenia animacji w technologiach CSS, jQuery, TweenMax, Tween

Proponujemy:

  • elastyczne formy współpracy,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość PHP
  • znajomość dynamicznych języków tworzenia styli LESS, SASS
  • umiejętność tworzenia grafik i filtrów w SVG
  • umiejętność tworzenia szablonów dla WordPress