2016-10-02 11:59

Dla naszego Klienta, polskiej firmy specjalizującej się w rozwoju technologii informatycznych do marketingu oraz w tworzeniu rozwiązań automatyzujących marketing, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista Big Data - Marketing AutomationKraków

Realizowane zadania:

  • tworzenie i rozwój oprogramowania do automatyzacji marketingu
  • przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych (Big Data).

Wymagania:

  • 2-3 lat doświadczenia w pracy jako programista / specjalista big data,
  • Znajomości:
    • Cassandra,
    • Apache Hadoop,
    • Mongo DB,
    • znajomość innych baz danych NoSQL będzie atutem,
    • Spring framework, Spring XD,
    • Rabbit MQ,
    • relacyjnych baz danych,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania
  • unikatową możliwość pracy nad nowymi produktami, a nie wyłącznie utrzymanie istniejącego kodu
  • solidną dawkę wiedzy od specjalistów z najwyższej półki
  • XBox'a i "plazmę" do dyspozycji zespołu
  • świetną atmosferę pracy
Wyślij CV