2016-10-04 15:05

Dla naszego Klienta, polskiej firmy specjalizującej się w rozwoju technologii informatycznych do marketingu oraz w tworzeniu rozwiązań automatyzujących marketing, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator systemów LinuxKraków

Zadania:

  • administracja złożonymi aplikacjami tworzonymi przez firmę,
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług IT,
  • konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo,
  • rozwijanie systemów monitorujących i zarządzających,
  • usuwanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w administracji systemami Linux:
    • sieć,
    • usługi:
      • HTTP/HTTPS,
      • MySQL,
      • systemy plików,
      • Postfix
    • swobodne posługiwanie się językiem SQL,
  • umiejętność programowania w językach skryptowych takich jak:
    • bash/sh,
    • Perl/Ruby/Python,
  • dokładność i sumienność w działaniach.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • w przerwach PlayStation,
  • swobodną atmosferę pracy w młodym zespole.
Wyślij CV