2016-10-01 16:37

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się wytwarzaniem aplikacji internetowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista - Webdeveloper - Zend / SymfonyKoszalin

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz rozwój nowoczesnych aplikacji internetowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomość PHP5 - Object Oriented Programming,
  • Podstawowej znajomości jednego z frameworków PHP:
    • Zend,
    • Symfony,
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji - preferowany SVN
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji bazodanowych opartych o systemy zarządzania bazami danych PostgreSQL lub MySQL,
  • Umiejętność wykorzystywania wzorców projektowych,
  • Znajomość HTML/XHTML, CSS,
  • Podstawowa znajomość JavaScript,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Udział w ciekawych i ambitnych projektach budowanych od podstaw z użyciem nowoczesnej technologii,
  • Możliwość ciągłego rozwoju.
Wyślij CV