2017-01-26 09:24

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - branża ITKoszalin

Realizowane zadania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży oferty naszego klienta
    • oprogramowanie dedykowane,
    • strony internetowe,
    • portale,
    • aplikacje,
    • usługi programistyczne,
    • outsourcing IT,
    • usługi serwisowe,
    • wdrożeniowe,
    • sprzęt i oprogramowanie komputerowe
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów, koordynacja realizacji zleceń
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta
  • Utrzymywanie stałego portfela klientów
  • Udział w szkoleniach merytorycznych, konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży rozwiązań informatycznych do klientów z sektora prywatnego, B2B, lub/i publicznego
  • Doświadczenia w branży IT/Internet w zakresie sprzedaży sprzętu, oprogramowania oraz usług
  • Posiadanie własnej bazy Klientów/Odbiorców z odpowiednimi kontaktami biznesowymi umożliwiającymi rozpoczęcie sprzedaży usług/oprogramowania/sprzętu IT
  • Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Bardzo dobrej prezencji i wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności samodzielnej organizacji własnego czasu pracy
  • Samodzielności, kreatywności i aktywności w sprzedaży
  • Skuteczności, efektywności i konsekwencji w działaniu
  • Zaangażowania, silnej motywacji i lojalności
  • Znajomości technik sprzedaży i odsprzedaży
  • Doświadczenia w finalizowaniu procesów sprzedaży
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie zagadnień z branży IT

Firma oferuje:

  • Pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana
  • Elastyczny czas pracy
  • Dużą swobodę i możliwość realizacji własnych koncepcji
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • Motywacyjne wynagrodzenie oparte głównie na wysokich prowizjach