Dla naszego Klienta firmy tworzącej m.in. skalowalne rozwiązania bankowe, serwisy video, serwisy społecznościowe, gry przeglądarkowe i rozwiązania w zakresie faktur elektronicznych dla firm z Polski, UK, USA, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-End do grupy ScrumKatowice

Formy umowy: Umowa mieszana

Opis stanowiska:

  • praca w zespole Scrum'owym, przy tworzeniu dużej aplikacji typu Single Page Aplication

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość JavaScript z JQuery
  • znajomość AngularJS lub Backbone.js
  • znajomość CSS

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju
  • pracę przy dużych projektach w scrumowych zespołach
Wyślij CV