2016-10-02 17:54

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy na rynku IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista AndroidKatowice

Opis stanowiska:

  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań.
  • Implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych.
  • Testowanie oprogramowania.
  • Dokumentacja realizowanych projektów.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnych stanowiskach.
  • Dobra znajomość platformy Android.
  • Znajomość Android SDK oraz Eclipse.
  • Znajomość języka Java.
  • Znajomość SQL.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na efektywne korzystanie z dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia).
  • Pracę w młodym, otwartym, profesjonalnym zespole.
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy sportowe.
Wyślij CV