2017-06-19 19:12

Dla naszego Klienta, spółki dostarczającej rozwiązania z zakresu informatyki, telekomunikacji i bezpieczeństwa informatycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer MS Dynamics AX - systemy ERPKatowice

Realizowane zadania:

  • Realizację projektów wdrożeniowych Microsoft AX;
  • Bieżące utrzymanie oraz rozbudowa funkcjonalności systemu MS Dynamics AX;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z systemem;
  • Wsparcie wdrożeń, przygotowanie dokumentacji.

Od kandydata oczekujemy:

  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobre umiejętności programowania w środowisku Dynamics AX;
  • Doświadczenie w pracy z ERP Microsoft Dynamics AX;
  • Znajomość technologii firmy Microsoft w tym: MS-SQL Server, ASP.NET, C#, Dynamics;
  • Umiejętność projektowania rozwiązań informatycznych (BPMN, UML);
  • Zdolności analityczne, zaangażowanie, samodzielność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w złożonych, różnorodnych projektach
  • Bogaty system szkoleń
Wyślij CV