2016-10-05 16:37

Dla naszego Klienta międzynarodowego software house szukamy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Developer PHPKatowice

Zadania:

  • programowanie aplikacji internetowych
  • optymalizacja i utrzymanie oprogramowania
  • monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie informatyczne (preferowane wyższe)
  • dobra znajomość PHP obiektowego
  • dobra znajomość JavaScript z jQuery, HTML i CSS
  • dobra znajomość języka SQL i baz danych: MySQL, MS-SQL Server, Oracle
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym z umiejętnością czytania dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie
  • możliwość relokacji do Wielkiej Brytanii