2016-10-05 22:14

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania Teleinformatyczne, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Dyrektor Działu HandlowegoKatowice

Zakres obowiązków:

  • Zbudowanie od podstaw działu
  • Zarządzanie działalnością handlową na podległym terenie
  • Aktywna sprzedaż i negocjacje bezpośrednia do największych klientów firmy w regionie
  • Pozyskiwanie nowych kluczowych klientów w regionie
  • Odpowiedzialność za sprzedaż i budżet w regionie.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rynku teleinformatycznego zarówno od strony regionalnych i ogólnopolskich klientów jak i dostępnych technologii
  • Min. 3-letnie doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Sprzedaży w branży IT
  • Minimum 5 letnie doświadczenie (poparte doskonałymi wynikami sprzedaży) na stanowisku Key Account Managera w firmie z sektora IT (integrator lokalny/ogólnopolski)
  • Doświadczenie - poparte sukcesami w zarządzaniu i rozbudowanie efektywnych zespołów handlowych działających wśród firm z sektora średnich i dużych firm jak i sektora publicznego
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem handlowców
  • Aktywna budowa portfela klientów (sprzedaż) na podległym terenie
  • Skuteczna realizacja i egzekucja założonych planów sprzedaży
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenia wyższego.

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel komórkowy)
Wyślij CV