2016-10-05 22:18

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy na rynku IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista baz danych OracleKatowice

Zakres obowiązków:

  • rozwój i wdrażanie skryptów SQL,
  • instalacja, konfiguracja oraz administracja bazami danych
  • praca z najnowszymi technologiami i ciekawymi projektami

Wymagania:

  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość relacyjnej bazy danych Oracle od 10g
  • znajomość SQL/ PLSQL
  • znajomość administracji baz danych Oracle
  • podstawowa znajomość systemów Windows oraz Linux
  • wykształcenie wyższe techniczne,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
  • pracę w młodym, otwartym, profesjonalnym zespole
  • wyjazdy integracyjne i imprezy sportowe