Mobilność jest oczywistością. Internet – codziennością. To, co jeszcze 20 lat temu wydawało się być odległym planem, błyskawicznie podbiło naszą rzeczywistość.

Szybcy, młodzi, kreatywni. A do tego – dobrze zgrani: doskonale się uzupełniają, znając swoje mocne i jeszcze mocniejsze strony. Posiadają doświadczenie i wiedzę, które sprawiają, że w realizacjach mobile oraz internetowych, nie ma dla nich rzeczy nie do zrobienia.

Specjalizują się w aplikacjach mobile, ale na tym nie kończą się ich możliwości. Na tle innych software house’ów wyróżniają ich kompetencje, doświadczenie i świetny, doskonale się uzupełniający zespół.

Obecnie poszukują do swojego grona energicznej osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista React Developer (Mid) Katowice

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Wpływ na architekturę systemów i pomoc w doborze odpowiednich technologii
  • Tworzenie przejrzystego kodu
  • Praca z metodykami zwinnymi
  • Praca w najnowszych technologiach i różnych projektach

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczeni na stanowisku Frontend Developera
  • Znajomość React.js, JavaScript, CSS, HTML, Sass
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B1)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Myślenie krytyczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz współpraca w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem
  • Praca zdalna - wymiar do ustalenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Budżet szkoleniowy - szkolenia techniczne, samorozwój, języki obce
  • Płaska struktura
  • Projekty międzynarodowe
  • System operacyjny do wyboru - macOS/Linux
  • Dwa monitory do pracy 24 cale + laptop
  • Pyszna kawa
  • Wygodne sofy
  • Owoce, słodycze, woda mineralna
  • Stylowe biuro o wielkości 90m2
  • Atmosfera startup'u
  • Kuchnia
  • Ogród

Mile widziane:

  • jQuery
  • Angular
  • Vue.js

Inne informacje:

Konsola + gry: Hitman, Crash Bandicoot, Tekken, Mortal Kombat, Call of Duty, For Honor, Overcooked 2 + co miesiąc kolejne 3 tytuły

50" telewizor do najlepszej rozgrywki