Nasz Klient to specjalistyczna firma informatyczna, oferująca rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów:

Koncentrują się na kompleksowym podejściu do Klienta oferując nie tylko usługi wdrożeniowe proponowanych rozwiązań, lecz również usługi konsultingowe i doradcze niezależne od technologii informatycznych, zarządzanie projektami oraz merytoryczne szkolenia. Dostarczamy ją projekty informatyczne. Pracują między innymi przy dużych projektach z branży bankowej i finansowej. Ich Klientami są takie firmy jak: Orlen, Warta, Aviva, Asseco, Nordea, Bank Pekao, T-Mobile, PGE.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer / Programista Java 16000 - 20000 PLN Katowice

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Rozwój oraz rozbudowa istniejącej aplikacji bankowej dla Klientów indywidualnych
  • Implementacja nowych rozwiązań w ramach istniejącego projektu
  • Wytwarzanie oprogramowania w ramach aplikacji, zgodnie z obowiązującymi standardami (uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa)
  • Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz wzajemnego przeglądu oprogramowania stworzonego w zespole

Oczekiwania:

  • Znajomość:
    • Java 8
    • Spring
    • Oracle 12c
    • Git
    • Jenkins
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem czystego kodu oraz testami jednostkowymi
  • 4 lata doświadczenia

Proponujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę B2B z płatnym urlopem
    • umowę o pracę
  • Pakiet benefitów opłacanych przez pracodawcę:
    • Pakiet medyczny LUXMED
    • Karta MultiSport
    • Ubezpieczenie na życie
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów w oparciu o najnowsze dostępne technologie
  • Okazjonalna praca zdalna

Mile widziane:

  • Znajomość zasad architektury opartej o mikroserwisy
  • Znajomość zagadnień programowania systemów rozproszonych i aplikacji wielowątkowych
  • Umiejętność konfiguracji Splunk pod kątem monitorowania aplikacji