Nasz Klient to specjalistyczna firma informatyczna, oferująca rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów:

Koncentrują się na kompleksowym podejściu do Klienta oferując nie tylko usługi wdrożeniowe proponowanych rozwiązań, lecz również usługi konsultingowe i doradcze niezależne od technologii informatycznych, zarządzanie projektami oraz merytoryczne szkolenia. Dostarczamy ją projekty informatyczne. Pracują między innymi przy dużych projektach z branży bankowej i finansowej. Ich Klientami są takie firmy jak: Orlen, Warta, Aviva, Asseco, Nordea, Bank Pekao, T-Mobile, PGE.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista JavaScript Regular Developer 13000 - 16000 PLN Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji
  • Tworzenie aplikacji integracyjnych
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań

Oczekiwania:

  • Znajomość JavaScript (Vanilla.js, ES6 )
  • Doświadczenie w pracy z jednym z frameworków: Angular / React / Vue / Angular js / Backbone / Ember
  • Umiejętność pracy na Webpaku
  • Znajomość HTML / CSS
  • Podstawy z Node.js / Git / REST
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • 3 lata doświadczenia

Proponujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę B2B z płatnym urlopem
    • umowę o pracę
  • Pakiet benefitów opłacanych przez pracodawcę:
    • Pakiet medyczny LUXMED
    • Karta MultiSport
    • Ubezpieczenie na życie
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Możliwości rozwoju
  • Okazjonalna praca zdalna

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie z:
    • Jenkins
    • RWD
    • TDD, BDD, DDD
    • Mobile First
  • Uczestnictwo w projektach open-source