Nasz Klient to młoda, dynamiczna agencja kreatywna, z dużą ilością siwych włosów oraz doświadczeniem w branży e-commerce i marketingu. Ich zespół składa się z utalentowanych ludzi, który kochają świat e-handlu i wszystkiego, co z nim związanie.

Zawsze chętnie wszystkiego próbują, ale z pewnością są obszary, w których uważają się za najlepszych specjalistów: E-commerce, Personalizacja, Strategia marketingowa, Partnerstwo.

Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz tworzeniu stron internetowych wedle potrzeb Klientów, której celem jest responsywny design, a wszystkie działania dążą do "szycia na miarę zgodnie z potrzebami." Firma tworzy strony internetowe w oparciu o najpopularniejsze platformy e-commerce takie jak Magento i Shopify. Ich partnerami są m.in. Google, PayU. Współpracuje z pionierskimi markami w Wielkiej Brytanii oraz firmami m.in. z Australii, Irlandii i Holandii. Firma zatrudnia osoby, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Stawia na ambitnych i kreatywnych pracowników, którym zapewnia różnorodność projektową.

Obecnie poszukujemy dla nich osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer e-commerce lub Magento (Mid / Senior) 10000 - 16000 PLN Katowice

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce na potrzeby Klienta
  • Rozwój oprogramowania na potrzeby wewnętrzne
  • Tworzenie różnorodnych narzędzi dla potrzeb Klientów, m.in. systemy analizujące, debugujące oraz inne

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP (5.5 + )
  • Bardzo dobra znajomość MySQL
  • Umiejętność pracy na Linux / Unix
  • Znajomość git
  • Doświadczenie z serwerami HTTP (Nginx / Apache)
  • Doświadczenie w Magento lub z e-commerce

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę lub B2B w pełnym wymiarze
  • Pakiet medyczny
  • Dobrą kawę
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Piątkowe śniadanie
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Używasz najnowszych technologii
  • Praca w międzynarodowym środowisku i dla zagranicznych Klientów