Nasz Klient - specjalistyczna firma informatyczna, oferująca rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów: Zarządzanie usługami wg ITIL (Services Management), Transformacja cyfrowa (Digital Transformation), Doradztwo i specylistyczne szkolenia oraz Rozwój Aplikacji (Application Delivery). Koncentrują się na kompleksowym podejściu do Klienta oferując nie tylko usługi wdrożeniowe proponowanych rozwiązań, lecz również usługi konsultingowe i doradcze niezależne od technologii informatycznych, zarządzanie projektami oraz merytoryczne szkolenia. Dostarczamy ją projekty informatyczne. Pracują między innymi przy dużych projektach z branży bankowej i finansowej. Ich Klientami są takie firmy jak: Orlen, Warta, Aviva, Asseco, Nordea, Bank Pekao, T-Mobile, PGE. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby, która będzie pracować dla jednego z największych banków, na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Starszy programista Java / Senior Java Developer 12000 - 21000 PLN Katowice

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Praca dla jednego z największych banków w czołówce Polski
  • Implementacja nowych i ciekawych rozwiązań w obszarze cyfrowej transformacji u dużych Klientów - segment Enterprise
  • Rozwój oraz rozbudowa istniejących aplikacji
  • Tworzenie / projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwo
  • Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz przeglądu wzajemnego oprogramowania stworzonego w zespole
  • Praca w metodologii SCRUM

Oczekiwania:

  • 3+ lat doświadczenia komercyjnego (najlepiej w branży bankowo - finansowej)
  • Znajomość i doświadczenie z JAVA 8
  • Znajomość Spring
  • Doświadczenie z Oracle 12c, GIT i Jenkins
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem czystego kodu oraz testami jednostkowymi
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Proponujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności (90 - 125 PLN netto + VAT / H)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem
  • Pakiet benefitów opłacanych przez pracodawcę:
    • Pakiet medyczny LUXMED
    • Karta MultiSport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Pakiet szkoleń
  • Okazjonalna praca zdalna

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy dużych projektach, najlepiej w branży finansowej
  • Znajomość zasad architektury opartej o mikroserwisy
  • Znajomość zagadnień programowania systemów rozproszonych i aplikacji wielowątkowych
  • Umiejętność konfiguracji Splunk pod kątem monitorowania aplikacji