Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy z branzy Fin-Tech, zajmującej się tworzeniem i rozwijaniem systemu finansowo-księgowego skierowanego do firm przeprowadzających operacje sprzedażowe na największych globalnych serwisach e-commercowych szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Python Developer 13000 - 18000 PLN Katowice

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Odpowiedzialność za architekturę/development/deployment aplikacji
  • Wyznaczanie i utrzymywanie standardów kodowania (w tym dokumentacji)
  • Współpraca z liderem obszaru QA - wdrożenie dobrych praktyk testowania
  • Code review
  • Praca z młodszymi programistami (pair programing)

Wymagania:

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w programowaniu w Python
  • Bardzo dobra znajomość Git
  • Dobra znajomość PostgreSQL
  • Znajomość REST
  • Znajomość Flask
  • Praktyczna znajomość metodologii TDD, DDD
  • Doświadczenie w pracy w modelu SCRUM/Kanban

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowy środowisku
  • Praca przy ciekawych, globalnych projektach

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość:
    • Docker
    • NoSQL
    • Travis
    • AWS Lambda