Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy z branzy Fin-Tech, zajmującej się tworzeniem i rozwijaniem systemu finansowo-księgowego skierowanego do firm przeprowadzających operacje sprzedażowe na największych globalnych serwisach e-commercowych szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senor Front-end Developer (React lub Angular 5 lub 6) 17000 - 21000 PLN Katowice

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Odpowiedzialność za architekturę/development/deployment aplikacji frontendowych
  • Wyznaczanie i utrzymywanie standardów kodowania (w tym dokumentacji)
  • Współpraca z liderem obszaru QA - wdrożenie dobrych praktyk testowania
  • Code review
  • Praca z młodszymi programistami (pair programing)
  • Odpowiedzialność za szkolenia wewnętrzne w obszarze frontend

Wymagania:

  • Co najmniej 4-5-letnie doświadczenie w programowaniu FE
  • Bardzo dobra znajomość JS
  • Bardzo dobra znajomość frameworków Angular5/6 i/lub React i/lub Vue
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji frontendowych
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych,
  • Praktyczna znajomość metodologii TDD, DDD
  • Znajomość zagadnień Clean Code Architecture
  • Doświadczenie w roli lidera technicznego
  • Doświadczenie w pracy w modelu SCRUM/Kanban

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowy środowisku
  • Praca przy ciekawych, globalnych projektach