Dla wiodącego europejskiego i światowego lidera w dziedzinie rozwoju, dostarczającego i wdrażającego innowacyjne, zaawansowane technologie informatyczne milionom klientów z sektora bankowego, handlu detalicznego, a także centrom logistycznym czy rozliczeniowym. Posiadającego ponad 130 biur na całym świecie, w których zatrudnia ok 25 000 pracowników, podzielonych na kilkunastoosobowe zespoły, podchodzącego indywidualnie zarówno do Klientów dostarczając im profesjonalne narzędzia, jak i do własnych pracowników poprzez zapewnianie indywidualnych ścieżek rozwoju dostosowanych do danej specjalizacji. Producenta bankomatów i systemów płatności, będącego partnerem 90 na 100 największych instytucji finansowych, działającego od ponad 63 lat na skalę międzynarodową, z czego 27 lat na Polskim rynku, gdzie utworzył już 3 międzynarodowe centra o zasięgu europejskim i globalnym, poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista JavaScript Developer do zespołu R&D Katowice

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Dołączenie do tworzonego zespołu Mobile Developmentu w nowym Dziale R&D
  • Udział w opracowaniu aplikacji i oprogramowania firmy na platformy mobilne
  • Budowa nowego rozwiązania dla segmentu detalicznego
  • Udział w zupełnie nowym, interesującym projekcie

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dbałość o wysoką jakość kodu

Oferujemy:

  • Współpracę opartą na umowie B2B z płatnym urlopem
  • Możliwość innych form zatrudnienia
  • Dodatkowe benefity:
    • Karta Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Opieka zdrowotna
  • Parking pod biurem
  • Eventy i wyjścia integracyjne
  • Dobrze skomunikowaną lokalizację

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie przy projektach na platformy mobilne
  • Znajomość Cordova, Phonegap, Xamarin
  • Znajomość Angular