Dla wiodącego europejskiego i światowego producenta bankomatów i systemów płatności, z ponad 63-letnim doświadczeniem (25 lat w Polsce) w branży, będącym partnerem 90 na 100 najlepszych instytucji finansowych, szukamy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Manager Departamentu Technologii Mobilnych Katowice

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Kontakt z Właścicielem produktu i zespołem dostarczającym rozwiązanie oraz wsparcie od strony technicznej
  • Określanie potrzeb architektonicznych Klienta na podstawie osobiście zebranych wymagań technicznych i na ich podstawie proponowanie indywidualnych rozwiązań
  • Ścisła współpraca i komunikacja z grupami biznesowymi w celu określenia specyfikacji projektu
  • Opracowywanie planów technicznych i wdrożeniowych
  • Budowanie profesjonalnych relacji z Klientami oraz prowadzenie rozmów podczas prezentacji i ocen produktu
  • Koordynacja pracy zewnętrznych, międzynarodowych zespołów firmy
  • Wyjazdy do biur firmy zlokalizowanych na całym świecie oraz delegacje do międzynarodowych Klientów

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem
  • 5-7 lat doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu skalowalnych aplikacji internetowych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na Androida i'lub iOS
  • Korzystanie z frameworków takich jak:
    • Xamarin
    • PhoneGap
    • IONIC
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 63 lata na rynku światowym!)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpraca oparta na umowie B2B wraz z płatnym urlopem
  • Możliwość innych form zatrudnienia
  • Dodatkowe benefity:
    • Karta Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Opieka zdrowotna
  • Imprezy i wyjścia integracyjne
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja biura
  • Parking pod biurem
  • Szkolenia zawodowe oraz językowe
  • Służbowe podróże na terenie całego świata

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania w języku Java, JSP/Servlet
  • Rozumienie standardowych protokołów, takich jak HTTP/HTTPS i koncepcji zarządzania sesją
  • Doświadczenie w pracy z jednym lub więcej serwerami Java EE, takimi jak serwer aplikacji WebSphere i WebLogic, JBOSS lub Tomcat
  • Dobra znajomość SQL i doświadczenie z co najmniej jedną z wiodących baz danych, takicj jak Oracle, SQL Server
  • Dokonywanie szacunków prowadzonego projektu, jego koordynacja oraz dobra komunikacja w trakcie jego trwania
  • Zdolności analityczne