Dla klienta z główną siedzibą w USA z katowickim odziałem, specjalizującego się w elektronicznych systemach płatności (zarówno po stronie hardware jak i software), posiadającego ponad 130 oddziałów na całym świecie i będącym klientem topowych banków, instytucji finansowych oraz dużych sieci handlowych, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java SE Developer (Mid/Senior) Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w JAVA SE
  • Współpraca z innymi osobami w ramach zespołu, wspólne podejmowanie decyzji projektowych
  • Dbanie o jakość tworzonego kodu źródłowego

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu Java SE, najlepiej wersja 1.8.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • Kartę Multisport
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu
  • Dostęp do szkoleń zawodowych i językowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miejsce parkingowe
  • Świeże owoce w każdy piątek
  • Stabilne zatrudnienie przy umowie o pracę bądź B2B

Dodatkowe atuty:

  • Eclipse RCP i frameworkI z nim związane
  • TDD, JUnit / Mockito
Wyślij CV