Firma wyspecjalizowana w projektach wykorzystujących mechanikę gier w celu zwiększania zaangażowania pracowników (gamifikacja - już 3 odsłona), z własną platformą rozwijaną od 2012 roku, z zespołem 20 osób specjalizujących się w psychologii, marketingu, game design'u oraz programowaniu poszukuje:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP (Gamifikacja) Katowice

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Rozwój platformy Gamifikacyjnej dedykowanej dla dużych i bardzo dużych Firm
  • Samodzielna opieka nad jednym z modułów oprogramowania
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności
  • Praca nad oprogramowaniem (6h dziennie)
  • Wsparcie Technicznych Project Managerów Klienta (2h dziennie w godzinach 8:00-10:00)
  • Naprawa zgłoszonych bug'ów
  • Codzienne meeting'i (scrum)
  • Codzienna praca na serwerach opartych o Linux

Wymagania:

  • Doświadczenie w PHP7, w tym Symfony 3 w rozwiązaniach dla sektora B2B (planowana w krótkim czasie migracja do Symfony 4)
  • Znajomość baz danych Postgres SQL 9.5,
  • Umiejętność pisania prostych skryptów dla Linux Debian,
  • Umiejętność budowania zapytań SQL,
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych MySQL/MariaDB,
  • Podstawowe doświadczenie z konfiguracji serwerów (instalacja, konfiguracja vhost apache, psql, ssh),
  • Umiejętność wykorzystania komponentów/bibliotek zewnętrznych,
  • Chęć dalszego rozwoju umiejętności programowania,
  • Praca w Agile
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • Pracę w wyjątkowych projekcie tj. Gamifikacja
  • Samodzielność i realny wpływ na rozwój dedykowanego modułu oprogramowania
  • Praca lokalizacji umiejscowionej w industrialnych przestrzeniach byłej Fabryki Porcelany
  • Możliwość wyboru systemu operacyjnego (Linux / Windows)
  • Praca w biurze o powierzchni 400 mkw z wystrojem industrialnym
  • Mocny komputer stacjonarny z 2 monitorami (22-24')
  • Wygodne biurko w open space ze ściankami działowymi
  • Możliwość pracy w słuchawkach i kapciach
  • Chillout room i zawody w pingponga
  • Częste wyjścia firmowe i imprezy integracyjne (np. wyjazdy w góry)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (np. z kompetencji miękkich, cyber bezpieczeństwa, scrum'a)
  • Ekspres z pyszną kawą

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość node.js (tryb websocket)
  • Znajomość Angular 2+
  • Znajomość JavaScript (biblioteka jQuery),
  • Znajomość technologii AJAX

Inne informacje:

  • Do komunikacji wykorzystywany jest Slack
  • Do code reviev używany jest gitlab
  • Na co dzień również Redmine do zarządzania projektem
Wyślij CV