Jeśli twoją pasją jest praca z technologią Drupal i chciałbyś pracować w Zielonej Stolicy Finlandii, to z pewnością odnajdziesz się wsród doświadczonych programistów na stanowisku :

Oferta pracy: Praca programista Mid/Regular Drupal Developer Katowice

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Dostarczanie usług na światowy rynek
  • Samodzielne tworzenie rozwiązań projektowych

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość PHPStorm
  • Bardzo dobra znajomość Webowych technologii:
    • HTML5
    • CSS
    • JavaScript
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia
  • Praca w międzynarodowym zespole w przyjaznym mieście Helsinki
Wyślij CV