Naszym klientem jest polska firma IT, z ponad 25-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji systemów ERP, CRM, e-commerce, dla różnorodnych branż. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista C++ Developer ze znajomością baz danych Oracle Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań
  • Implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych
  • Testowanie oprogramowania
  • Dokumentacja realizowanych projektów
  • Praca przy projektach realizowanych dla polskich klientów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka C++
  • Znajomość środowiska programistycznego firmy Borland (Embarcadero Technologies)
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum czytania dokumentacji technicznej/komunikatywnym

Firma oferuje:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - jedno, maksymalnie dwa spotkania w siedzibie firmy w Katowicach
  • Pracę w siedzibie firmy w Katowicach (praca zdalna wykluczona)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i dogodna forma zatrudnienia (Umowa o pracę lub B2B)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia), wsparcie techniczne programistów starszych stażem
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Pracę w komfortowych warunkach - nowoczesne wnętrza, gwarantowane miejsce parkingowe, bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych
  • Wyposażona kuchnia
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Praca w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • Pomoc we wdrożeniu w pracę
  • Wyjazdy integracyjne
  • Imprezy sportowe
  • Karty benefitowe (MultiSport itp.)

Mile widziane:

  • Znajomość systemów ERP, CRM, e-commerce
Wyślij CV