Jeśli chcesz pracować w rodzinnej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole, z międzynarodowymi klientami, nieograniczonymi możliwościami rozwoju, w firmie która tworzy portal dostarczający najświeższych informacji rozrywkowych dla klientów korporacyjnych z branży lotniczej. Jeśli myślisz, że sprostasz poniższym wymaganiom aplikuj na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End Developer Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

Budowanie i rozwijanie istniejących aplikacji webowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3,JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość jednego z popularnych frameworków JS (AngularJS, React lub innego)
  • Dobra znajomość REST, AJAX, SASS, LESS
  • Umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i samodzielności
  • Bardzo znajomości języka angielskiego (umożliwiającej swobodną komunikację)
  • Znajomość Node.JS

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • Pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju i pracy przy ciekawych projektach