2016-11-25 20:06

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Java DeveloperKatowice

Zakres obowiązków:

  • Rozwój kluczowych aplikacji biznesowych wspierających działalność spółki.
  • Analiza i programowanie aplikacji.
  • Współpraca przy tworzeniu wymogów biznesowych oraz kreowaniu rozwiązań funkcjonalnych.
  • Tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z projektem

Wymagania:

  • Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe - informatyczne lub pokrewne.
  • Praktyczna znajomość JEE m.in.: JSF, EJB, JPA, JAX-WS, JAX-RS.
  • Praktyczna znajomość HTML, CSS, JavaScript.
  • Praktyczna znajomość narzędzi Eclipse, SVN, GIT, Maven, Redmine.
  • Praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, JBoss.
  • Praktyczna znajomość SQL i bazy danych Oracle.
  • Udział w projektach prowadzonych metodą Kaskadową i/lub Scrum.
  • Dyspozycyjność oraz mobilność.
  • Znajomość j. angielskiego, na poziomie czytania dokumentacji.

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w interesującym środowisku IT.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie stałe na podstawie umowy zlecenia.
  • Notebook służbowy oraz smartphone.
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
  • Możliwość podjęcia pracy praktycznie od ręki.

Dodatkowe atuty:

  • Praktyczna znajomość serwera aplikacyjnego WebLogic.
  • Znajomość Spring, Struts.
  • Znajomość JQuery, AngularJS.
  • Certyfikaty potwierdzające umiejętność techniczne.