2017-02-24 15:25

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester (testy automatyczne/manualne)Katowice

Realizowane zadania:

  • realizacja zadań związanych z testowaniem systemów informatycznych na wielu poziomach architektury.

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych/automatycznych
  • doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem takich narzędzi jak Selenium, JMeter, LoadRunner
  • doświadczenie w pracy z JIRA, Testlink
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość na nowe wyzwania zawodowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
Wyślij CV