2017-01-18 19:20

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester (testy automatyczne/manualne)Katowice

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań związanych z testowaniem systemów informatycznych na wielu poziomach architektury.

Wymagania:

  • minimum 2-3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem takich narzędzi jak Selenium, JMeter, LoadRunner
  • doświadczenie w pracy z JIRA, Testlink
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, kreatywność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość na nowe wyzwania zawodowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
Wyślij CV