2017-05-18 16:33

Dla międzynarodowej Firmy, zlokalizowanej w Katowicach, Lidera w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester (Inżynier ds. Jakości Oprogramowania)Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie wytwarzania oprogramowania na każdym jego etapie pod kątem dbania o jakość tworzonych rozwiązań
  • przygotowanie scenariuszy testowych na podstawie specyfikacji
  • przeprowadzanie testów tworzonych rozwiązań
  • aktywne znajdowanie błędów w oprogramowaniu
  • raportowanie wyników pracy

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości zagadnień dotyczących testowania oprogramowania,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość na nowe wyzwania zawodowe

Firma oferuje:

  • realizację projektów w zespole, zgodnie ze SCRUM
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • udział w ciekawych projektach, zapewniających rozwój zawodowy,
  • dostęp do szkoleń zawodowych i językowych,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej