Dla naszego międzynarodowego klienta z główną siedzibą w USA, który specjalizuje się w elektronicznych systemach płatności zarówno po stronie Hardware'u jak i Software"u, posiadający oddziały w ponad 130 krajach, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier testów (z doświadczeniem) Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Udział w procesie wytwarzania oprogramowania na każdym jego etapie pod kątem dbania o jakość tworzonych rozwiązań
  • Przygotowanie scenariuszy testowych na podstawie specyfikacji
  • Przeprowadzanie testów tworzonych rozwiązań
  • Aktywne znajdowanie błędów w oprogramowaniu
  • Raportowanie wyników pracy

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości zagadnień dotyczących testowania oprogramowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Realizację projektów w zespole, zgodnie ze SCRUM
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Udział w ciekawych projektach, zapewniających rozwój zawodowy
  • Dostęp do szkoleń zawodowych i językowych
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • Kartę Multisport
Wyślij CV